W naszej parafii ukazuje się tygodnik "Skała" (w nakładzie ok. 250 egzemplarzy). Pismo powstaje dzięki pracy niewielkiego grona autorów piszących regularnie artykuły oraz osób, które od czasu do czasu (a niektóre jednorazowo) gotowe są coś napisać. Powstawanie pisma koordynuje ks. Konrad Zawłocki.

Zachęcamy czytelników do dzielenia się swoimi przemyśleniami, uwagami i pomysłami dotyczącymi naszego tygodnika - każda uwaga krytyczna czy pozytywna jest dla tworzących pismo cenną wskazówką, co powinniśmy zmienić, udoskonalić, rozwinąć...

Zapraszamy do włączenia się w tworzenie naszego parafialnego pisma - artykuły można przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja  

Parafia Świętego Łukasza Ewangelisty
ul. Górczewska 176, 01-460 Warszawa
tel. 22-664 10 99 w godzinach pracy kancelarii
Konto budowy nowego kościoła: 31 1240 2034 1111 0000 0308 3439
Administrator strony: parafia at swlukasz.waw.pl