Niebiańskie nutki św. Łukasza

 

 

 

„Kto śpiewa ten dwa razy się modli”

Kto?

Na co dzień jesteśmy uczniami szkół podstawowych w szczególności klas II-VI. Założycielem scholi jest ks. Rafał Łaskawski, który posługiwał w naszej parafii w latach ubiegłych. Naszym opiekunem duchowym i osobą nadzorującą jest ks. Jacek Maliszewski, osobą prowadzącą scholę - Tomasz Czerwonka, a akompaniuje nam Ania Kowalska. Tak dopełniamy się nawzajem, spotykając się razem na wspólnym śpiewaniu i graniu, co lubimy robić.

Gdzie?

Spotykamy się na próbach scholi, które mamy w kaplicy w sali na piętrze w każdy piątek o godz. 18:30.
Zapraszamy również wszystkie dzieci, które lubią i chcą śpiewać do zasilenia nas swoim głosem i podzielenia się swoimi talentami muzycznymi.

Kiedy?

Parafialna schola dziecięca była niczym prezent świąteczny pod choinkę, gdyż swoją pierwszą oprawę muzyczną Mszy św. dla dzieci przygotowała w okresie bożonarodzeniowym w 2018 r. i właśnie przy ogromnej choince, która stała przy ołtarzu, znalazło się dla nas miejsce.
Od tego czasu z radością i zaangażowaniem poprzez śpiew i muzykę przygotowujemy się do liturgicznej służby na chwałę Pana!
Równoległe z tym bierzemy też udział w naszych autorskich projektach.

Tak, to się zaczęło

Nowy rok szkolny 2020/2021

Teksty utworów

Wykonanie utworów

„Wyśpiewana opowieść o Bożym Narodzeniu”

„HEJ KOLĘDA” - 2020 r.

Życzenia na Święta Bożego Narodzenia i Nowy 2021 Rok

Nutki schola

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławionych, zdrowych Świąt Narodzenia Pańskiego, odpoczynku, abyśmy przy żłóbku betlejemskim znaleźli siły do dalszej pracy.

Łamiąc się opłatkiem wirtualnie z Państwem życzymy wielu łask bożych płynących od Pana Jezusa, wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym 2021 Roku, nadziei, miłości i pokoju, oraz by spełniły się najskrytsze marzenia!

Wszystkiego najlepszego i szczęśliwego Nowego 2021 Roku!

Parafia Świętego Łukasza Ewangelisty
ul. Górczewska 176, 01-460 Warszawa
tel. 22-664 10 99 w godzinach pracy kancelarii
Konto budowy nowego kościoła: 31 1240 2034 1111 0000 0308 3439
Administrator strony: parafia at swlukasz.waw.pl